ایران, سمنان
از سال 1388

شرکت یگانه سازان با مجهز بودن به بهترین تجهیزات روز دنیا، محصولات پلیمری را با بالاترین کیفیت و بدون کوچکترین ایرادی تولید می‌کند.

Stack
Stack
درباره شرکت یگانه سازان

شرکت یگانه سازان

شرکت یگانه سازان کومش به شماره ثبت 5591 در سال 1388 با هدف تولید لوله های پلیکا و پلی اتیلن و با کسب مجوز از وزارت صنعت – معدن و تجارت در استان سمنان واقع در شهرک صنعتی شرق تاسیس و با کادری مجرب و مدیریتی با سابقه بیش از 30 سال تجربه و فعالیت در زمینه یاد شده شروع به فعالیت نمود. با گذشت یک دهه تولید محصولاتی با کیفیت مطابق استانداردهای روز ایران به شماره های 21-11215 و 11215-22 به ترتیب استاندارهای لوله های UPVC، لوله برق خم سرد و لوله برق خم گرم به طور مداوم با افتخار توانسته واحد نمونه استان در زمینه کیفیت تولید و یکی از برند های مطرح در سطح کشور گردد.

از مهمترین پارامترهای کسب موفقیت شرکت در این سال ها میتوان تکیه بر متخصصان و پرسنل متعهد به اهداف شرکت در بخش اداری، تولید و آزمایشگاه که با رهنمون ها و الطاف مدیریت و هیئت مدیره ای توانا و آگاه و با مجهز شدن به تجهیزات و امکانات روز دنیا اشاره نمود.

ظرفیت شرکت یگانه سازان

در حال حاضر شرکت یگانه سازان با ظرفیت تولید 1600 تن سالانه انواع لوله UPVC (صلب برقی و خم پذیر) از سایزهای 20 الی 50 در متراژ 600 سانتی متر بسته به سلیقه و سفارش مشتریان در رنگ های طوسی روشن و تیره، سفید و آبی روشن و تیره فعالیت می‌نماید و آمادگی دریافت سفارش های مختلف با سلیقه خاص مشتری در زمینه یاد شده بطور مستقیم و یا از طریق نمایندگی های فروش خود در سراسر کشور را دارد.

از اهداف پیش روی شرکت می‌توان به افزایش ظرفیت و توان تولید در تولید محصولات فعلی و راه اندازی و استارت خط تولید لوله فاضلاب که تا حدود 90 درصد طرح انجام شده و در آینده ای بسیار نزدیک و با عنایت و زحمت خدای منان تحقق می‌یابد و به بهره برداری و تولید انبوه می‌رسد اشاره کرد.

در سال 1388 تأسیس شد

اهداف شرکت از همان روزهای ابتدایی تا به امروز

خط تولید لوله برق خم سرد و گرم
خط تولید لوله های UPVC
راه اندازی خط تولید لوله پلیکا
خط تولید لوله فاضلاب

0+

مشتری راضی

0

نمایندگی در سراسر کشور

0+

نیروی متخصص

0+

دستگاه پیشرفته
1/5 - (1 امتیاز)